הגעה באוטובוס לסיני

ניתן להגיע למסוף הגבול בקלות, עם אוטובוס של אגד שנוסע לתחנה המרכזית באילת, וממנה לתפוס את קו 15 שמגיע למסוף הגבול בטאבה. חשוב לציין שכרטיס נסיעה לאילת יש להזמין מראש באתר אגד או במוקד הטלפוני שלהם שמספרו 2800*, מכיוון שכמעט ולא מתאפשרת רכישת כרטיסים באוטובוס עצמו (רק על בסיס מקום פנוי, ובדרך כלל אין כזה).

מחיר הנסיעה לכיוון אחד באוטובוסים היוצאים לאילת מתל-אביב, ירושלים וחיפה הוא 70 ש"ח. מחיר של כרטיס הלוך-חזור הוא 112 ש"ח כך שמומלץ יותר להזמין אותו מראש. אם אתם מגיעים מבאר-שבע, כרטיס אוטובוס לכיוון אחד לאילת יעלה לכם 51.5 ש"ח, בעוד שכרטיס הלוך-חזור יעלה 82 ש"ח. אם אתם מעדיפים לוותר על חלק מהנסיעה באוטובוס לבאר שבע, אפשר גם לקחת רכבת לבאר-שבע ומשם להמשיך בנסיעה של כשעתיים וחצי בלבד באוטובוס לאילת.

מהתחנה המרכזית באילת תוכלו לקחת מונית למסוף הגבול בטאבה בעלות של 50-70 ש"ח

נסיעה באוטו שלכם לסיני

אפשר לומר בביטחון שזוהי הדרך הנוחה ביותר להגיע לסיני. בנסיעה באוטו שלכם אתם אדון לעצמכם – יכולים לצאת מתי שבא לכם, לארוז כמה שבא לכם ובאופן כללי אתם יכולים להיות הרבה יותר גמישים בטיול שלכם. זה יתרון עצום למי שנוסע עם ילדים והרבה ציוד, או למי שרוצה לנוע בחופשיות בחופי סיני מבלי להיות תלוי במוניות.

  • זו הדרך הנוחה ביותר להתנייד בסיני
  • רכב פרטי מאפשר לכם לרכוש מזכרות ודברים שונים בסיני מבלי להתחשבן על מקום במזוודה
  • הדלק בסיני זול משמעותית מהדלק בארץ
  • הפרוצדורה הבירוקרטית במעבר הגבול לא מאוד מסובכת

הגעה לסיני באמצעות טיסה

כאן יש לכם אפשרות מצוינת לשדרג את הטיול שלכם. טיסה לאילת חוסכת לכם כמה שעות טובות בהגעה ואתם יכולים לטוס ברוב שעות היום. אם אתם טסים בעונות המתוירות (חגי תשרי, יולי-אוגוסט, פסח) המחירים יהיו גבוהים יותר, אך יעמוד בפניכם מגוון רחב של טיסות לבחור מהן. בנוסף, לא תצטרכו להיות תלויים בנהג אחר או לנהוג בעצמכם ולדאוג לרכב שלכם במהלך הטיול.

טיסות לאילת יוצאות מנתב"ג, שדה דב בתל-אביב ומנמל התעופה בחיפה, באמצעות "ישראייר" ו"ארקיע" ברוב המקרים.

  • טיסה מקצרת משמעותית את זמן ההגעה שלכם
  • יש שפע של טיסות סדירות לאילת ברוב שעות היממה
  • אין הוצאות נלוות על דלק, תשלום על העברת רכב במעבר הגבול או על חניה באילת
  • אם אתם נוסעים עם ילדים, זה יכול להקל עליכם משמעותית את הדרך
  • בעונות הפחות מתוירות מחירי הטיסות יורדים פלאים

כפי שראיתם, הגעה לסיני יכולה להתבצע במספר דרכים, זולות יותר וזולות פחות, אולם הניסיון שלנו מלמד כי כמעט כולן נוחות ונעימות, כל עוד עושים אותן עם האנשים הנכונים.

נסיעה טובה סיני פור יו